AMBIX 01-1083 REDO GROUP svítidlo
Kód: REDO 01-1083Detailní popis produktu
AMBIX 01-1083 REDO GROUP závěsné svítidlo. AMBIX 01-1083 REDO GROUP závěsné svítidlo je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu : kovováDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681065609 |
| Barva: | Černá |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov - sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 180mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 450mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
