Závěsné svítidlo SAVILLE 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1002
Kód: REDO 01-1002Detailní popis produktu
SAVILLE — závěsné svítidlo, které spojuje vintage charm s moderním designem. Toto svítidlo se skvěle uplatní v obývacím pokoji, jídelně nebo nad barovou linkou. Ambróza fúkaného skla láká světlo tak, aby se rozptyloval v teplém, příjemném lesku. Černá kovová konstrukce s mosazným doplňkem dodá interiéru sofistikovaný a zároveň příjemně retro nádech. Jde o klasiku, která nikdy nevyjde z módy. Ambróza skla vytváří měkké, útulné světlo vhodné do každého obývacího pokoje aDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681057529 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 1,2 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov,sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 245mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
