Závěsné Svítidlo FABIOLA 1xE14/5x28W/220-240V - Redo 02-712
Kód: REDO 02-712Detailní popis produktu
FABIOLA — Klasické závěsné svítidlo s nádechem, které přinese do vašeho domova teplou a elegantní atmosféru. Svítidlo FABIOLA je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit příjemné, útulné prostředí. Kombinace antické mosazi a průsvitného skla dává tomuto kusu nadčasový charakter, který se hodí jak k modernímu, tak ke klasickému interiéru. Díky své rozměrné konstrukční výšce (96 cm) si svítidlo zajistí dostatek prostoru pro elegantní rozptyl světla.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681043553 |
| Barva: | Mosazná |
| Hmotnost (kg): | 2,2 kg |
| Max. příkon (W): | 28 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E14 |
| Počet Patic: | 5 |
| Průměr: | 520mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 5 x 28W |
| Výška: | 960 |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
