Venkovní Nástěnné svítidlo SFERA 1xE27/28W/220-240V - Redo 9787
Kód: REDO 9787Detailní popis produktu
SFERA — elegantní venkovní svítidlo s kulhavým difúzorem, které prosvětlí tvou terasu nebo verandu pěkným rozptýleným světlem. SFERA je nástěnná lampa určená do vlhkého prostředí — verandy, krytou terasu, pergolu nebo prostor poblíž vchodových dveří. Sférický difúzor ze mléčného akrylátu zajistí rovnoměrné rozptýlení světla bez ostrých stínů. Materiál snese déšť i vlhkost bez problémů — není třeba se bát o trvanlivost ani údržbu. Krytí IP44 — bez obav na krytou terasu,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681020554 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 275mm |
| Hmotnost (kg): | 0,75 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
