Stropní LED svítidlo NAJI 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1453 REDODetailní popis produktu
NAJI — elegantní stropní svítidlo, které přinese teplé, útulné světlo do vašeho domova Malé, elegantní svítidlo na strop se hodí do ložnice, obývacího pokoje i do koupelny na krytou plochu. Chrómová kovová konstrukce s dvěma skleněnými difuzory vypadá moderně a nenápadně. Teplá bílá barva světla (3000K) vytváří příjemnou, relaxační atmosféru, která vás obklopí bez agresivity ostrého osvětlení. Chránit před vlhkem zvládá bez problémů — klidně ji pověsíte do koupelny neDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681073864 |
| Barva: | Sklo |
| Barva světla: | 3000K |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 300mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 750lm |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
