Závěsné svítidlo VERNER 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 02-937
Kód: REDO 02-937Detailní popis produktu
VERNER — Závěsné svítidlo, které spojuje vintage kouzlo s moderní funkčností. VERNER je ideální volbou do obývacího pokoje, jídelny nebo pracovny, kde chcete vytvořit teplou a příjemnou atmosféru. Matná hnědá barva v kombinaci s mosazným detailem dodá vašemu prostoru na eleganci a charakteru. Rozměrné vyložení 1500 mm vám umožní svítidlo umístit právě tam, kde ho potřebujete, a svým designem se hodí do interiérů s vintage nebo industriálním nádechem. Robustní kovová koDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072720 |
| Barva: | Mosazná |
| Hloubka: | 1500mm |
| Hmotnost (kg): | 2 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 360mm |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
