venkovní sloupkové svítidlo ALVAR 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9531
Kód: REDO 9531Detailní popis produktu
ALVAR — Elegantní sloupkové svítidlo, které vašu zahradu nebo terasu prosvětlí stylově a spolehlivě. ALVAR je průmyslově působící svítidlo na 800 mm vysokém hliníkovém sloupku, ideální pro osvětlení cesty, vchodu či terasy. Díky tmavošedé barvě a průhlednému skleněnému difúzoru vypadá moderně a přitom věčně. Bez problémů zvládne déšť a vlhko díky stupni krytí IP44, takže bude sloužit roky. Odolné hliníkové tělo lakované v tmavošedé — nerezaví a nevyžaduje údržbuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681073253 |
| Barva: | |
| Délka: | 125 mm |
| Hloubka: | 172mm |
| Hmotnost (kg): | 2,2795 Kg |
| Max. příkon (W): | 35 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 800mm |
| Šířka: | 125mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
