Venkovní Nástěnné svítidlo TIROL 1xE27/42W/220-240V - Redo 9260
Kód: REDO 9260Detailní popis produktu
TIROL — Robustní nástěnná lampa se zápraží, která vám přinese podmaňující rustiální nádech do každého koutu. TIROL je odlitá hliníková lampa s charakteristickou rezavou patinou, která se skvěle hodí na krytou terasu, do zahrady nebo před vchodové dveře. Působivé čiré sklo propouští světlo všemi směry a vytváří hřejivou, přívětivou atmosféru. Zdroj světla si vybíráte sami — stačí kterákoliv klasická nebo moderní žárovka se závitem E27 až do 42 W. Odolná proti povětrnostDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681031871 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 155mm |
| Hloubka: | 227mm |
| Hmotnost (kg): | 1,775 Kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP23 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 323mm |
| Šířka: | 155mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
