Venkovní Nástěnné svítidlo SCAN 1xGU10/35W/220-240V - Redo 9330
Kód: REDO 9330Detailní popis produktu
SCAN — stylová exteriérová nástěnná lampa, která dramaticky osvětlí váš dům nebo terasu. Tato robustní lampa se hodí na krytou i částečně otevřenou terasu, garáž nebo na fasádu domu. Její efekt wall washer vytvoří nádherné rozptýlené světlo, které zvýrazní strukturu stěny a vytvoří elegantní atmosféru večerního prostoru. Díky tmavošedé barvě a kvalitnímu hliníkovému tělu se elegantně hodí k moderním i tradičním stavbám. Ochrana IP44 — bez problémů zvládne vlhkost a dešDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681036258 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 67mm |
| Hloubka: | 98mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3 kg |
| Max. příkon (W): | 35W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 35W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 67mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
