Venkovní Nástěnné svítidlo SCAN 1xGU10/2x35W/220-240V - Redo 9352
Kód: REDO 9352Detailní popis produktu
SCAN — stylová exteriérová nástěnná lampa, která vaši fasádu či terasu nechá v tom nejlepším světle. SCAN je navržena speciálně pro venkovní prostředí a zvládne déšť i vlhko bez problémů. Svítidlo vytváří efekt wall washeru — světlo se šíří po ploše fasády nebo zdi a vytváří nádherný dramatický efekt, který vaši nemovitost neosvětluje jen prakticky, ale i esteticky. Litý hliník v tmavé šedi působí moderně a minimalisticky, skleněný difúzor pak dokonale štíří světlo. PaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681036784 |
| Barva: | Šedá |
| Délka: | 67mm |
| Hloubka: | 98mm |
| Hmotnost (kg): | 0,25 kg |
| Max. příkon (W): | 2 x 35W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Výkon (W): | 2 x 35W |
| Výška: | 145mm |
| Šířka: | 67mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
