Venkovní Nástěnné svítidlo SEVILLA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9605
Kód: REDO 9605Detailní popis produktu
SEVILLA — elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru s kouzelným vintage charakterem SEVILLA je krásná volba na terasu, ke vchodům nebo do zahrady. Její litinové tělo s antikou černou barvou a zlatou patinou vyzařuje eleganci a déle střeží váš domov. Díky stupni krytí IP44 bez problémů snese déšť i vlhkost, takže ji klidně umístíte na krytou nebo celoroční terasu. Skleněný difúzor rovnoměrně rozptyluje světlo a chrání žárovku. Odolné hliníkové tělo se zlatou patinou — dlDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681053279 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 205mm |
| Hloubka: | 256mm |
| Hmotnost (kg): | 2,167 Kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 490mm |
| Šířka: | 205mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
