Svítidlo SEVILLA 1xE27/2x42W/220-240V - Redo 9609
Kód: REDO 9609Detailní popis produktu
SEVILLA je sloupková eksteriérová lampa ze liteho hliníku s antickou patinou, která osvětlí váš vstup či zahradu se stylem a elegancí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681053316 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 604mm |
| Hmotnost (kg): | 10 Kg |
| Max. příkon (W): | 2 x 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Výkon (W): | 2 x 42W |
| Výška: | 2256mm |
| Šířka: | 604mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
