Venkovní Svítidlo SFERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9774
Kód: REDO 9774Detailní popis produktu
SFERA — elegantní venkovní nástěnné svítidlo s moderním designem a věčným klidem. Sférické svítidlo s kouřovým akrylovým difúzorem se skvěle hodí na venkovní stěny, do rohů domu, nad vchod nebo na krytou terasu. Vytvoří příjemné, měkké osvětlení, které není agresivní, přesto dostatečně osvítí přístupové zóny i relaxační kouty. Jednoduchý černý design se vejde k jakémukoliv stylu domu — od moderního až po rustikální. Krytí IP44 — bez problémů snese déšť, rosou i větší vDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681011019 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,9 Kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 250mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 400mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
