Svítidlo SFERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9776
Kód: REDO 9776Detailní popis produktu
SFERA — Elegantní exteriérová lampa, která vašeho domu i zahrady neztratí ani v nejhorším počasí. Tahle lampa je na své místo venku. Ať prší, svítí slunce nebo fuje vítr — bez problémů. Kulatý kouřově tmavomodrý difuzor z odolného akrylu vám vytvoří příjemné světlo na terase, u vchodových dveří i v zahradě. Stylovka, která odolá všemu a ještě vypadá dobře. Trvale odolná vůči UV záření a korózii — neutrpí ani po letech venku Stupeň krytí IP44 — bez obav na krytDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681008545 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 2,7 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 250mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
