Svítidlo SFERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9780
Kód: REDO 9780Detailní popis produktu
SFERA — Elegantní sloupková lampa, která rozzáří vaši zahradu, terasu nebo vstup do domu. Tato exteriérová lampa s krásným kulatým difuzorem z opálového akrylu přináší teplé, útulné světlo právě tam, kde ho potřebujete. Hladký design v černé nebo bílé barvě se vejde k jakémukoliv stylu — od moderního domu až po klasickou zahradu. Postavíte ji před dveře, na terasu nebo do zahrady, a ona bude svou práci dělat bez ohledu na počasí. Bez problémů zvládá déšť, vlhko i tepléDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681008583 |
| Barva: | Bílá |
| Hmotnost (kg): | 1,9 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 250mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 750mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
