Venkovní Nástěnné svítidlo SFERA 1xE27/28W/220-240V - Redo 9788
Kód: REDO 9788Detailní popis produktu
SFERA — Stylové nástěnné svítidlo, které vašemu domu dodá moderní vzhled a příjemné světlo v každý večer. SFERA je perfektní volbou pro krytou terasu, vchod nebo poblikuje stěny vašeho domu. Kouřově tmavý akrylový difúzor o průměru 200 mm vytváří měkké, příjemné světlo, které vás neoslní a současně dobře osvětlí okolí. Plastové provedení v černé barvě se hodí k moderním i klasickým architekturám. Svítidlo bez problémů zvládne podmínky venku — déšť ani vlhko mu neublíží.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681020547 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 275mm |
| Hmotnost (kg): | 0,75 kg |
| Max. příkon (W): | 28W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
