Venkovní Nástěnné svítidlo SFERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9790
Kód: REDO 9790Detailní popis produktu
Venkovní nástěnné svítidlo SFERA s kouřovým akrylátem osvětlí vaši terasu nebo vchod elegantně a spolehlivě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681020561 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 300mm |
| Hmotnost (kg): | 1 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | plast |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 250mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
