Stropní svítidlo ELC 3072 1xGU5,3/50W/12V - Redo 70156
Kód: REDO 70156Detailní popis produktu
ELC 3072 — Elegantní zapuštěné bodové svítidlo se směrovatelným reflektorem, které nasměruješ přesně kam potřebuješ. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chceš akcentovat konkrétní oblasti nebo předměty. Díky kompaktnímu designu v matném chrómu se nenápadně zapustí do stropu a bude terčem pozornosti pouze jeho světlo. Patří mezi klasické varianty pro domácnosti, které chtějí precizní a ovladatelné osvětlení. Směrovatelný reflektor —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681015994 |
| Barva: | Matný nikl |
| Hloubka: | 50mm |
| Hmotnost (kg): | 0,14 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 12V |
| Patice: | GU5,3 |
| Průměr: | 90mm |
| Výkon (W): | 50W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
