Stropní LED svítidlo MT 137 LED 7W/220-240V - Redo 70350
Kód: REDO 70350Detailní popis produktu
MT 137 LED — Malé, elegantní zapuštěné svetlo, které vrátí práci a učení do správné perspektivy. Toto kompaktní bodové svítidlo se při průměru pouhých 95 mm perfektně skryje do stropu nebo stěny a neznásilní prostor. Neutrální bílá barva světla (4000K) vám pomůže soustředit se — ideální do kuchyně, pracovny, kanceláře nebo galerie. Díky stupni krytí IP44 bez obav umístíte svítidlo i do koupelny nebo na krytou terasu. Integrovaný LED zdroj se už nikdy nemusíte znepokojoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681056812 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 32mm |
| Hmotnost (kg): | 0,2 kg |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 95mm |
| Světelný tok: | 560lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 7W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
