Závěsné LED svítidlo ORBIT 42W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1711-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — elegantní závěsné svítidlo, které přináší teplé, příjemné světlo a dokonalou kontrolu nad intenzitou osvětlení. ORBIT se výborně hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo moderní kancelářské prostory. Bronzová struktura s jemným saténovým akrylovým difúzorem vytváří sofistikované a útulné prostředí. Světlo v barvě 3000K vyzařuje přirozené, teplé světlo, které uvolňuje a relaxuje — ideální pro večerní chvíle s rodinou nebo přáteli. Díky DALI stmívání si bez problému přizpůsobDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082279 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 3568lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
