Závěsné LED svítidlo ORBIT 68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1715-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — Velkorysé závěsné svítidlo, které vytváří v místnosti příjemnou atmosféru a nabízí dokonalou kontrolu nad intenzitou světla. ORBIT se hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo nápaditě osvětleného pracovního prostoru. Díky teplému bílému světlu (3000K) vytvoří útulné a relaxační prostředí, které se skvěle kombinuje s bronzovou barvou a čistým designem. Nadšence do moderního interiéru zaujme zvláště volba materiálů — hliník a saténový akrylový difúzor — a možnost přesného řízDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681082514 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 1000mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 5465lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
