Závěsné LED svítidlo ORBIT 40,5W+55W+68W/220-240V - stmívatelné
Kód: REDO 01-1925-DALIDetailní popis produktu
ORBIT — tři elegantní kulaté stínidla v bronzové barvě, která rozsvítí váš prostor čistým, koncentračním světlem. ORBIT je skvělou volbou do moderního obývacího pokoje, kanceláře nebo stylové restaurace. Tři propojená stínidla s průměry 600, 800 a 1000 mm vytváří zajímavou kompozici a díky neutrálnímu bílému světlu (4000K) poskytují příjemné osvětlení bez oslepení. Bronzová barva v kombinaci se saténovým akrylem dodává celému svítidlu sofistikovaný vzhled, který působí elegantněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681083023 |
| Barva: | Bronzová |
| Barva světla: | |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | hliník, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 600mm+1000mm+800mm |
| Stmívatelné: | |
| Světelný tok: | 14556 |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 40,5W+55W+68W |
| Výška: | 2000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
