Stropní LED svítidlo MT 143 10W/220-240V - Redo 70378
Kód: REDO 70378Detailní popis produktu
MT 143 — Elegantní zapuštěné stropní svítidlo s čistým neutrálním světlem, které přesně vidíte, co děláte. Toto malé, ale výkonné svítidlo se bez problémů zapustí do stropu a je skvělou volbou do kuchyně, pracovny nebo jakéhokoli prostoru, kde potřebujete jasné, orientované světlo. Hliníkový hliníkový reflektor s polykarbonátovým difúzorem zajišťuje, že se světlo rozptyluje přirozeně bez oslnění. Integrovaný LED COB zdroj spotřebuje jen 10 wattů, přitom vám dodá více než 940 lumeDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100669 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 940lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 10W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
