Stropní LED svítidlo XILO 15W/100-240V - Redo 90346
Kód: REDO 90346Detailní popis produktu
XILO — moderní stropní svítidlo, které přinese stylové osvětlení i na venkovní prostory. XILO je určeno na krytou terasu, do pergoly nebo k osvětlení vchodu. Svítidlo vytváří teplé, příjemné světlo díky barvě 3000K, které dokonale zvýrazňuje textury a barvy vašeho zahradního vybavení. Hliníková konstrukce s matným povrchem v hnědé barvě vám připadne diskrétní, ale zároveň dostatečně stylová — prostě se vejde kamkoli. Zvládá vlhko a déšť — krytí IP54 znamená, že se nemuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681115786 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hmotnost (kg): | 0,7372 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 100-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 108mm |
| Světelný tok: | 1237lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000K |
| Úhel záření: | 25 |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
