Stropní LED svítidlo MT 143 10W/220-240V - Redo 70379
Kód: REDO 70379Detailní popis produktu
MT 143 — Elegantní zabudované stropní svítidlo s přirozeným neutrálním světlem, které svítí přesně kam potřebuješ. MT 143 je ideální volbou do kuchyně, pracovny nebo předsálí, kde oceníš čisté, ostré světlo bez rozptylování pozornosti. Matně černý hliník s reflektorem zajišťuje precizní osvětlení bez zbytečného oslnění, zatímco polykarbonátový difuzor světlo jemně rozptyluje. Svítidlo se zašachuje přímo do stropu (otvor 75 mm) a zmizí v čistém designu tvého interiéru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100676 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 940lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 10W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
