Stropní LED svítidlo MT 144 10W/220-240V - Redo 70387
Kód: REDO 70387Detailní popis produktu
MT 144 — elegantní zapuštěné stropní svítidlo, které svítí měkkým teplým světlem a elegantně se ztratí v cualém stropu. Toto svítidlo je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo kterékoliv místnosti, kde chceš tichý, útulný dopad světla. Matně bílá hliníková konstrukce s zrcadlovým reflektorem zaručuje, že světlo půjde přesně tam, kam ho potřebuješ. Teplá bílá barva 3000K vytvoří příjemnou atmosféru, která tě pozve k relaxaci. Integrovaný LED COB zdroj significa malou spotřebu eDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100799 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 903lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 10W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
