Stropní LED svítidlo MT 144 10W/220-240V - Redo 70388
Kód: REDO 70388Detailní popis produktu
MT 144 — elegantní zápustné svítidlo v matném zlatě, které skrytě transformuje váš interiér. Toto výkonné LED svítidlo s integrovaným zdrojem COB se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo restaurace. Vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které vytváří útulnou a relaxační atmosféru. Díky kompaktnímu rozměru 90 mm se elegantně zapustí do stropu a nebude rušit linku vašeho interiéru. Vysoký světelný tok 903 lm — s pouhých 10 W spotřeby poskytuje skvěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100812 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 903lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 10W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
