Stropní LED svítidlo MT 144 10W/220-240V - Redo 70389
Kód: REDO 70389Detailní popis produktu
MT 144 — Elegantní zapuštěné svítidlo s teplým světlem a zrcadlovým reflektorem pro dokonalou atmosféru v domácnosti. Toto kompaktní stropní svítidlo se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde vytvoří příjemné a útulné světlo. Díky hliníkovému tělu v matné černé barvě a zrcadlovému reflektoru elegantně doplní moderní i klasičtější interiér. Zapuští se do stropu a bude působit opravdu nenápadně — jen pozitivní efekt bez zbytečného prostoroběru. TepláDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100805 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 903lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 10W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
