Stropní LED svítidlo MT 145 11W/220-240V - Redo 70383
Kód: REDO 70383Detailní popis produktu
MT 145 — Elegantní zapuštěné stropní svítidlo s integrovaným LED, které dokonale osvětlí pracovní plochy i celý pokoj. Toto svítidlo je ideální do kuchyně, kanceláře nebo pracovny, kde potřebuješ kvalitní pracovní světlo. Neutrální bílá barva 4000K vybízí ke soustředění a podpora barev díky CRI 80 zajistí, že barvy vypadají přirozeně. Matně bílý hliník s lesklým reflektorem vytváří moderní, čistý design, který se vejde do jakéhokoliv současného interiéru. Integrovaný LDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100751 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 942lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 11W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
