Stropní LED svítidlo MT 145 11W/220-240V - Redo 70390
Kód: REDO 70390Detailní popis produktu
MT 145 — Elegantní vestavné svítidlo s přesným směřováním světla, která vám přinese teplý a příjemný jas do každého pokoje. Toto malé, ale výkonné svítidlo se krásně zapustí do stropu a díky nastavitelné konstrukci směřujete světlo přesně kam potřebujete. Teplá bílá barva 3000K vytvoří útulnou atmosféru v obývacím pokoji, ložnici nebo třeba v jídelně. Se svítivostí 911 lumenů a úhlem svícení 45° podsvítí konkrétní zónu s přesností, aniž by oslňovalo. Matně bílý hliníkDoplňkové parametry
| Kategorie: | Bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681100829 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 65mm |
| Hmotnost (kg): | 0,36 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 90mm |
| Světelný tok: | 911lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 45 |
| Výkon (W): | 11W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
