Svítidlo MATERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9633
Kód: REDO 9633Detailní popis produktu
MATERA — Stylové venkovní svítidlo s nádechem industriálu, které proměňuje terasu v příjemné místo k odpočinku. MATERA je ideální volbou, pokud chceš ke svému domu či pergole přidat charakter a teplé světlo. Černá měděná patina kombinovaná se sklenem v tónu koňaku vytváří útulnou atmosféru, která zvládá počasí bez problémů. Hodí se na krytou terasu, k vchodům nebo podél fasády — všude, kde chceš svítidlo, které výdrží. Ochranný stupeň IP33 — bez obav na terasě nebo poDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681078159 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 1,6 kg |
| Krytí IP: | IP33 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 180mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 400mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
