Venkovní sloupek MATERA 1xE27/42W/220-240V - Redo 9634
Kód: REDO 9634Detailní popis produktu
MATERA — Stylové venkovní svítidlo, které spojuje eleganci s praktičností a vytváří teplou, přívětivou atmosféru. MATERA je ideální volbou pro osvětlení vchodu, krytých teras nebo zahradních zákoutí. Skleněný difuzor v tónu koňaku vrhá měkké, útulné světlo, které navíc zvýrazní texturu a tvar svítidla. Robustní kovová konstrukce s elegantní měděnou patinou zvládá i časté povětrnostní změny a bude vám sloužit dlouhá léta. Jde o svítidlo, které nechcete schovat — je to kousek, na kDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní sloupky |
|---|---|
| EAN: | 6421681078166 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 1,4 kg |
| Krytí IP: | IP33 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 180mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1040mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
