ISLA 01-863 REDO GROUP svítidlo
Kód: REDO 01-863Detailní popis produktu
ISLA 01-863 REDO GROUP stropní svítidlo. ISLA 01-863 REDO GROUP stropní svítidlo je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu : kovová konstrukce, stínítko z foukaného bílého opálového skla s pochromovaným kruhovým ornamentem . Zdroj není součástí svítidlaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681048923 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov -sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 400mm |
| Stmívatelné: | ANO |
| Výkon (W): | 3 x 42W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
