Stropní LED svítidlo SCREEN IP 14W/220-240V
Kód: REDO 01-1353Detailní popis produktu
SCREEN IP — elegantní stropní svítidlo, které si poradí s vlhkostí a vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru. Ideální volba do koupelny, sprchového koutu nebo na krytou terasu. Kombinace lesklého chromu a kvalitního skla s bílou sítotlačou vypadá moderně a čistě. Teplé bílé světlo o intenzitě 875 lumenů vás neoslepí, přitom je dostatečně jasné na to, abyste se viděli v zrcadle nebo si umyli zuby bez problémů. Chránění IP44 — bez obav ji použijete v koupelně či na krytoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681073932 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 230mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 975lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 15W |
| Výška: | 65mm |
| Šířka: | 230mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
