Nástěnné LED svítidlo RADEON 6WCOBLED/220-240V - Redo 90011
Kód: REDO 90011Detailní popis produktu
RADEON — elegantní exteriérové svítidlo, které vnese teplo a styl na fasádu vaší domácnosti Toto nástěnné svítidlo se hodí na vnější stěny domu, do vstupu či na terasu. Vyrývá si místo svou tmavošedou hliníkovou konstrukcí a čistým podáním barev. LED COB zdroj je energeticky efektivní a dlouhodobě spolehlivý — svítidlo vás bude plnit službu roky bez starostí. Krytí IP54 znamená, že bezpečně odolá dešti a stříkající vodě — vhodné i na krytou terasu Teplá bílá baDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077213 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 145mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6208 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 408lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 6W COB LED |
| Výška: | 45mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
