Nástěnné LED svítidlo RADEON 6WCOBLED/220-240V - Redo 90012
Kód: REDO 90012Detailní popis produktu
RADEON — stylové exteriérové svítidlo s neutrálním designem a teplým, příjemným světlem. RADEON je skvělá volba pro osvětlení vstupu do domu, terasy nebo pergoly. Díky skrytému LED zdroji rozptyluje světlo nepřímo, takže nevytváří ostré stíny a vytvoří kolem vás příjemnou, útulnou atmosféru. Tmavohnedé hliníkové tělo se elegantně hodí k moderním i klasickým fasádám. Ochranu proti vlhku a deštěm — IP54 znamená, že zvládne venkovní podmínky bez starostí Úsporné LDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077220 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 145mm |
| Hmotnost (kg): | 0,71586 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 408lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 70 |
| Výkon (W): | 6W COB LED |
| Výška: | 45mm |
| Šířka: | 120mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
