Nástěnné LED svítidlo TOKYO 12WSMDLEDEDISON/220-240V - Redo 90016
Kód: REDO 90016Detailní popis produktu
TOKYO — elegantní nástěnné svítidlo, které bez problémů zvládne venkovní podmínky a vytvoří čisté, příjemné osvětlení. Ideální volba pro osvetlení fasády, krytého vchodu nebo terasy. Kompaktní design v tmavošedé barvě se vejde kamkoliv, bez ohledu na architektonický styl. Neutrální bílé světlo (4000K) poskytuje přehlednost a eleganci — není to nic moc studené, ale jasné a čisté. Svítidlo zvládne déšť, vlhko i prach, takže se o něj nemusíš bát ani v horších podmínkách.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077268 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,78085 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1230lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W SMD LED EDISON |
| Výška: | 105mm |
| Šířka: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
