Nástěnné LED svítidlo TOKYO 12WSMDLEDEDISON/220-240V - Redo 90018
Kód: REDO 90018Detailní popis produktu
TOKYO — nástěnné svítidlo, které nenechá vaši fasádu ani terasu bez stylu. Robustní svítidlo se čistým neutrálním světlem (4000K) se perfektně hodí na venkovní stěny, verandy i krytě terasy. Díky hliníkovému pouzdru v tmavohnedé barvě a odolnosti IP54 bez problému zvládne déšť, sníh i kolísání vlhkosti — a přitom bude vypadat elegantně. Integrovaný LED zdroj vám zajistí dlouhotrvající provoz bez údržby. Neutrální bílé světlo (4000K) pro přehledné a čisté osvětlení vstuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077282 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,679 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1230lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W SMD LED EDISON |
| Výška: | 105mm |
| Šířka: | 180mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
