Nástěnné LED svítidlo TOKYO 12WSMDLEDEDISON/220-240V - Redo 90019
Kód: REDO 90019Detailní popis produktu
TOKYO — Stylové nástěnné svítidlo, které vašemu domu či restauraci dodá útulné světlo a chrání jej před deštěm i vlhkem. TOKYO je ideální volbou na fasádu, do zákoutí terasy nebo ke vchodovým dveřím. S teplým bílým světlem (3000K) vytvoří přitažlivou a vítající atmosféru. Hliníkové tělo v tmavošedé barvě s matným polykarbonátovým difúzorem vypadá nenápadně elegantně a zvládne všechny počasí bez problémů. Integrovaný LED zdroj s příkonem jen 12W — ušetříte za elektřinuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077299 |
| Barva: | Šedá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 60mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6984 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W SMD LED EDISON |
| Výška: | 180mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
