Nástěnné LED svítidlo TOKYO 12WSMDLEDEDISON/220-240V - Redo 90021
Kód: REDO 90021Detailní popis produktu
TOKYO — nástěnné svítidlo, které umí elegantně osvětlit každý venkovní prostor. Patří mezi ty nejzdárnější kousky pro osvětlení vstupu, terasy či zahrady. Tmavě hnědé hliníkové tělo s opálovou krytkou vytváří věčně stylový vzhled, který sluší jak k moderní, tak tradiční architektuře. Integrovaný LED zdroj vyzařuje příjemné teplé světlo (3000K), které okamžitě vytvoří úzkou a pohostinnou atmosféru — ideální pro chvíle, kdy se chceš venku zdržet i večer. Zvládá všechnu pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681077312 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 60mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5917 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | hliník, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1150lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W SMD LED EDISON |
| Výška: | 180mm |
| Šířka: | 90mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
