Nástěnné LED svítidlo SEBRA 15,4W/220-240V - Redo 90039
Kód: REDO 90039Detailní popis produktu
SEBRA — stylové nástěnné svítidlo, které osvětlí tvůj vstup, terasu nebo balkon a bude tam vydržet bez starostí. Tohle je svítidlo pro lidi, kteří nechtějí dělat kompromisy. Hodí se perfektně na venkovní stěnu, nad vchodové dveře, podél terasy nebo na krytý balkon. Vyzařuje přívětivé teplé světlo, které terasu i vstup učiní vítaným místem. Příjemně a přirozeně osvětlí směr a zároveň vytvoří útulnou atmosféru. IP65 — bez obav proti dešti i vlhku, vydrží v jakémkoliv počDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084884 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 90 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,81286 Kg |
| Max. příkon (W): | 15 W |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Světelný tok: | 792lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 15,4W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
| Příkon zdroje: | 15 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 55 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
