Nástěnné LED svítidlo PHASER 12,5W/220-240V - Redo 90045
Kód: REDO 90045Detailní popis produktu
PHASER — robustní nástěnné svítidlo, které změní tvou terasu či fasádu v příjemně osvětlené místo. Vysokokvalitnější technologie CREE COB LED dodá tvému exteriéru teplé, příjemné světlo s teplotou 3000K. Díky krytí IP54 bez problémů zvládne déšť i páru na pokryté terase či venkovních okaech domu. Hliníkové tělo v matné bílé nebo tmavě šedé barvě se perfektně wpíše do moderního i klasického designu. Teplé bílé světlo (3000K) vytvoří kolem domu útulnou atmosféru, ideálníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084945 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 192mm |
| Hmotnost (kg): | 0,873 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 995lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 135 |
| Výkon (W): | 12,5W |
| Výška: | 60mm |
| Šířka: | 162mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
