Nástěnné LED svítidlo LOG 6W/220-240V - Redo 90060
Kód: REDO 90060Detailní popis produktu
LOG — moderní nástěnné svítidlo, které vašeho domu rozsvítí i v nejhorších podmínkách. Tento svítidlo patří na fasádu, nad vchodová dveřní, na terasu nebo podél cesty. Vytvoří příjemné, teplé osvětlení, které pozve návštěvníky a zároveň zvýší bezpečnost. Díky robustní konstrukci a skleněnému difuzoru vypadá elegantně a vydrží bez problémů déšť, sníh i vysokou vlhkost. Odolný design — stupeň krytí IP65 znamená, že bez problémů zvládne déšť, vlhko i extrémní počasíDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084242 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,99425 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 107mm |
| Světelný tok: | 570lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 71mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
