Nástěnné LED svítidlo LOG 6W/220-240V - Redo 90061
Kód: REDO 90061Detailní popis produktu
LOG — Elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru, které spojuje moderní design s praktickou funkčností. LOG se hodí na fasádu domu, nad vchodové dveře, ke garáži nebo na krytou terasu. Díky robustní hliníkové konstrukci a průhlednému sklu vytvoří příjemné, teplé světlo (3000K), které nejen osvětlí prostor, ale také podtrhne architekturu vaší domácnosti. Je navíc energeticky úsporné a bez starostí zvládne deště i vysokou vlhkost. Krytí IP65 — bez obav ven; déšť a vlhko muDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084259 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,84875 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 107mm |
| Světelný tok: | 570lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 71mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
