Nástěnné LED svítidlo LOG 2x6W/220-240V - Redo 90062
Kód: REDO 90062Detailní popis produktu
LOG — Elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru, které vás nezklamane ani v těch nejnepříznivějších podmínkách. Toto svítidlo je ideální na fasádu domu, nad vchodem, na terase nebo u vstupu do zahrady. LED diody CREE COB vytváří příjemné teplé světlo (3000K), které přirozeně osvětlí okolí a vytvoří útulnou atmosféru i venku. Hliníkové tělo v matné bílé nebo tmavě šedé barvě je odolné, chytré a navíc se skvěle vejde k modernímu i klasickému stylu domu. Stupeň krytí IP65Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084266 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,97 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 107mm |
| Světelný tok: | 1140lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 2X6W |
| Výška: | 78mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
