Nástěnné LED svítidlo LOG 2x6W/220-240V - Redo 90063
Kód: REDO 90063Detailní popis produktu
LOG — Moderní nástěnné svítidlo do exteriéru, které kombinuje funkčnost s elegantním designem. Perfektní volba pro osvětlení vstupu do domu, terasy nebo zahrady. Svítidlo vytváří příjemné teplé světlo, které není příliš ostré a dodá okolí útulný charakter. Díky IP65 bez problémů vydrží déšť i vlhkost, a integrovaný LED zdroj znamená snadnou údržbu a dlouhou životnost. Teplé bílé světlo (3000K) — útulná atmosféra, která zvýrazní architekturu budovy a není agresivní na oDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084273 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,97 kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 107mm |
| Světelný tok: | 1140lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 80 |
| Výkon (W): | 2X6W |
| Výška: | 78mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
