Nástěnné LED svítidlo DISCUS 12W/220-240V - Redo 90064
Kód: REDO 90064Detailní popis produktu
DISCUS — elegantní nástěnné svítidlo, které proměňuje váš vchod a zahradu v útulně osvětlený prostor. Toto venkovní svítidlo je perfektní nad vchodové dveře, podél fasády nebo na krytou terasu. Díky IP65 bez obav vystojí déšť i zimu, a teplé bílé světlo (3000K) vytvoří kolem domu příjemnou a vítanou atmosféru. Design je nadčasový — bílá či černá barva se shoduje s kteroukoliv fasádou. Zvládne vlhko a déšť — IP65 certifikace, kterou si můžete plně věřit Teplé svDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084280 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 54mm |
| Hmotnost (kg): | 1,552 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | kov, sklo, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 240mm |
| Světelný tok: | 300lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
