Nástěnné LED svítidlo DISCUS 12W/220-240V - Redo 90065
Kód: REDO 90065Detailní popis produktu
DISCUS — elegantní nástěnné svítidlo, které si poradí s jakýmkoliv počasím a osvětlí vaši fasádu i vchodové partie dokonalou teplou bílou barvou. Toto svítidlo je skvělou volbou pro garáž, vchod domu, terasu nebo zahradní cestu. Díky matné černé barvě a saténovému difuzoru vytváří příjemné, neoslňující světlo, které zvýraznuje architekturu budovy a zároveň poskytuje bezpečné osvětlení. Malý průměr (24 cm) a minimální hloubka (5,4 cm) ho dělají nenápadným, přesto velmi efektivním.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084297 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 54mm |
| Hmotnost (kg): | 1,30368 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | kov, sklo, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 240mm |
| Světelný tok: | 300lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
