Nástěnné LED svítidlo RAM 4W/220-240V - Redo 90075
Kód: REDO 90075Detailní popis produktu
RAM — elegantní exteriérové nástěnné svítidlo, které přinese teplé útulné světlo k vchodům, na terasy i ke garážím. Malé a diskrétní svítidlo vás překvapí svou účinností a odolností vůči nepříznivému počasí. Díky hliníkové konstrukci a ošetření v pískově bílé barvě zvládne déšť, vlhko i kolísavé teploty. Přirozeně teplé světlo (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru, aniž byste zatížili rozpočet. Odolné vůči dešti a vlhkosti — krytí IP65 bezpečně chrání svítidlo celoročněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084389 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,45299 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 58,5mm |
| Světelný tok: | 288lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 103mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
