Nástěnné LED svítidlo RAM 4W/220-240V - Redo 90077
Kód: REDO 90077Detailní popis produktu
RAM — malé venkovní svítidlo s velkým potenciálem pro vytváření příjemné atmosféry. Toto elegantní nástěnné svítidlo je perfektní volbou pro osvětlení terasy, verančky nebo vchodu. Díky krytí IP65 bez obav zvládne déšť, rosici i vlhko. Teplé světlo o teplotě 3000K vytvoří útulnou, přívětivou atmosféru, která vám připravuje večer na zahradě nebo na vejití do domu. Přitom spotřebuje pouze 4 W energie — hospodárné a ekologické. Kompaktní rozměry (průměr 58,5 mm) — slušněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681084402 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 74mm |
| Hmotnost (kg): | 0,3589 Kg |
| Krytí IP: | IP65 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 58,5mm |
| Světelný tok: | 288lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Úhel záření: | 40 |
| Výkon (W): | 4W |
| Výška: | 103mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
